Kariéra

Hledáme realitní makléře/makléřku. Naše dynamicky rozvíjející se společnost hledá na pozici makléře do regionu Středočeský kraj a Prahu. Nabízíme přátelskou atmosféru, příležitost plánovat a rozvinout svoji profesionální kariéru a možnost aktivně se podílet na rozvoji služeb v prostředí dynamické, úspěšné a především stabilní společnosti.

Nabízíme stupňový karierní postup, pokud jste nikdy neobchodovali s nemovitostmi žádný problém. Přiřadíme Vás ke zkušenějšímu makléři, který Vás vše naučí. Tudiž z realitního makléře lze postoupit na manažerskou pozici, kdy budete mít firemní vůz, vlastní kancelář a tým lidí, které budete vést.

Realitní makléř - náplň práce

  • Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti
  • Osobní i telefonický kontakt s klienty
  • Vedení obchodních jednání
  • Práce s databází klientů a nemovitostí
  • Náběr nových nemovitostí

Požadujeme

  • min. SŠ
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Obchodní talent
  • Časovou flexibilitu
  • Dobré komunikační schopnosti a seriózní vystupování
  • Uživatelská znalost na PC

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Podpora asistentky
  • Zaškolení
  • Příjemný kolektiv

Realitní manager – náplň práce

  • Sestavení vlastního týmu
  • Vedení realitní kanceláře v regionu
  • Vykupování nemovitostí

Nabizíme

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Silné finanční zázemí
  • Možnost podílení se na rozvoji společnosti

Požadujeme

  • Minimálně 4 letou praxi v oboru
  • SŠ, VŠ
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Dobré organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu

Zaujala Vás tato nabídka práce ?

zašlete nám Váš životopis v případě zájmu o pozici realitního makléře na mail: info@bleskove-reality.cz

           Pro více informací volejte vedoucí kanceláře Ilonu Bilikovou. tel.: +420 724 255 181