Náš tým.


 

Jsme realitní společnost s dlouholetými zkušenostmi. Neustále se zdokanlujeme a používáme vždy nejnověší technologie ve zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí. Dovolte mi, abych Vás seznámil s naším týmem.

 

Václav Růžička, realitní makléř

Jmenuji se Václav Růžička a narodil jsem se v roce 1998. Před tím, než jsem se rozhodl podnikat jsem pracoval v gastronomii abych si mohl splnit svůj sen. Podnikat v realitách a pomáhat tak lidem s řešením jejich bytové potřeby. 


Aktuálně se starám se o pronájem skladových a výrobních hal společnosti AMZ Group s.r.o. a mám za sebou první obchody jak s prodejem tak s vyhledáním nemovitosti. 

Má první recenze od paní Vlaďky temrové, recenzi naleznete ZDE
Ladkatemrova:
„Jednání bylo vždy rychlé a velmi profesionální. Pan Aleš i pan Růžička jsou velice vstřícní a vždy ochotní pomoc. Skvělá práce, doporučuji“

Ke každému klinetovi přistupuji individuálně a věnuji se mu na 100%. Zajistím hladký průběh prodeje Vaší nemovitosti a rád Vám také pomohu najít vhodného nájemce do Vaší nemovitosti. 

Volejte: +420 720 027 212
Piště: v.ruzicka@bleskove-reality.cz

 

Edita Naušová, realitní makléř

Činnost realitního makléře vnímám jako poslání a službu od A do Z. Budu Vaší průvodkyní při prodeji, pronájmu i pri hledání nového domova nebo místa k podnikání. Těším se na spolupráci.

Volejte: +420 604 225 898
Piště: e.nausova@bleskove-reality.cz

 

Adam schorný, hypotéční poradce

Spolupracujeme s panem Schorným již 5. rokem, za tu dobu jsme společně vyřešili desítky starostí našich klientů. Můžeme pana Schorného z eDO finance, a.s. jen doporučit.

Volejte: +420 739 166 165
Piště: adam.schorny@edofinance.cz

 

Mám zájem o schůzku

*
*
*
fullname: