Naše realitní služby pro prodávající

Rádi bychom Vás seznámili s širokou škálou našich profesionálních služeb, které přinášíme pro Vás, naše vážené klienty. Jsme odborníci v oboru s dlouholetými zkušenostmi a naše hlavní snahou je dosáhnout prodeje Vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu a v co nejkratším časovém horizontu.

Kolik zaplatím? 

Co se týká provize, nebudeme Vám tajit naše podmínky. Naše provize činí 3% + DPH v zákonné výši 21%. Provize se hradí až po podpisu kupní smlouvy a pokud nemovitost do data ukončení zprostředkovatelské smlouvy neprodáme, nebereme si žádnou náhradu ani jakoukoliv jinou odměnu. 

Přinášíme Vám následující výhody naší spolupráce:

1. Nezávazná konzultace a profesionální ocenění Vaší nemovitosti zdarma

Pro přesné stanovení tržní hodnoty Vaší nemovitosti je nezbytná osobní prohlídka. Naši zkušení makléři provedou důkladnou analýzu a stanoví pro Vás tržní cenu. Během konzultace Vás seznámíme s podrobnostmi naší nabídky prodeje. Je samozřejmostí, že tato konzultace je pro Vás nezávazná a samozřejmě zcela zdarma.

2. Profesionální příprava Vaší nemovitosti

S naší pomocí budete mít Vaši nemovitost dokonale připravenou pro prezentaci. Naši odborníci Vám poradí, jak nejlépe upravit interiér i exteriér, aby Vaše nemovitost zaujala potenciální zájemce.

3. Kvalitní fotodokumentace od profesionálních fotografů

Síla vizuální prezentace je klíčová při prodeji nemovitostí. Naši vysoce kvalifikovaní fotografové vytvoří ohromující fotodokumentaci Vaší nemovitosti, která přiláká zájem kupujících a pomůže dosáhnout vyšší ceny prodeje.

4. Virtuální prohlídka nemovitosti.

Inovativně využíváme virtuální prohlídky, které umožňují potenciálním zájemcům prohlédnout si Vaši nemovitost pohodlně a realisticky online. Tím eliminujeme zbytečné návštěvy prohlídky a urychlujeme proces prodeje. odkaz naleznete zde.

5. Cílený marketingový plán.

Zapomínat na propagaci by byla chyba. V naší realitní kanceláři klade-me velký důraz na efektivní marketingové strategie. Pro Vás připravíme individuální a nadstandardní inzerci na renomovaných internetových serverech a sociálních sítích. Spolupracujeme s našimi klienty, abychom dosáhli maximálního dosahu a úspěchu pro prodej Vaší nemovitosti.

6. Odborná právní podpora a smlouvy

Rezervační smlouva je závaznou smlouvou, která zajišťuje, že Vaše nemovitost bude prodána a kupující ji koupí za předem dohodnutých podmínek. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří LEGAL ADVICE, která se postará o veškeré právní aspekty smluv a ochranu Vašich zájmů.

7. Bezpečný proces kupní smlouvy a advokátní úschova

Po podepsání rezervační smlouvy a zaplacení rezervačního poplatku se spolu s právníky z LEGAL ADVICE postaráme o přípravu klíčových dokumentů pro celou transakci, včetně kupní smlouvy a advokátní úschovy. Vaše bezpečí a hladký průběh prodeje jsou pro nás prioritou.

8. Profesionální správa katastru nemovitostí

Po připsání kompletní částky na náš účet se postaráme o vložení všech relevantních dokumentů do katastru nemovitostí. S námi nemusíte mít žádné starosti ohledně administrativy.

 

9. Hladké předání nemovitosti

S předáním Vaší nemovitosti Vám pomůžeme ve všech fázích. Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, domluvíme schůzku a Vy budete muset jen podepsat.

Jsme tu pro Vás, ptejte se na cokoliv Vás napadne.

 Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poskytneme odbornou radu. Zavolejte nám na číslo +402 720 027 212 nebo vyplňte náš formulář a domluvte si nezávaznou schůzku.🤓
Nebo někomu z mých kolegů. 💪
📞 602 409 045 nebo vyplňte formluář.

Domluvte se s námi na nezávazné schůzce.

*
*
*
email: lname: