Naše realitní služby pro prodávající. 

Rádi bychom Vás seznámili s kompletním rozsahem služeb. Budeme rádi, pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší realitní kanceláří. Jsme profesionálové v oboru a uděláme maximum pro to, aby se Vaše nemovitost prodala za co nejvyšší cenu a co v nejkratším možném čase. 

Pokud máte nějaké dotazy, které Vás trápí, ozvěte se prosím na mobilním čísle 720 027 212 nebo zavolejte jednomu z našich makléřů. V případě, že upřednostňujete komunikaci po emailu, pište prosím na info@bleskove-reality.cz, rádi s Vámi vše detailně probereme, děkujeme.
 

1. Nezávazná konzultace a stanovení ceny.

Pro přesné stanovení tržní ceny Vaší nemovitosti je nutná prohlídka, bez ní se neobejdeme. Na základě této prohlídky stanoví náš makléř tržní cenu a seznámí Vás detailně s nabídkou prodeje Vaší nemovitosti. V případě, že Vás naše nabídka neosloví, můžete ji kdykoliv odmítnout. Tato konzultace je nezávazná a zdarma. 

2. Příprava nemovitosti.

Pomůžeme Vám připravit nemovitost před příchodem fotografa. 

3. Profesionální fotografie.

Náš profesionální fotograf připraví kompletní fotodokumentaci Vaší nemovitosti. Díky těmto fotografiím přilákáme větší počet zájemců a prodáme tak Vaší nemovitost za vyšší částku, než je obvyklé. 

4. Virtuální prohlídka nemovitosti.

Zajistíme zprostředkování virutální prohlídky Vaší nemovitosti. Virtuální prohlídka sniží počet neúspěšných prohlídek a tím urychlí proces prodeje nemovitosti. Na toto téma jsme napsali článek, pokud by Vás toto téma zajímalo více do hloubky, odkaz naleznete zde.

5. Marketing.

Propagace je velice důležitá a v naší realitní kanceláři ji nepodceňujeme. Zajistíme nadstardardní inzerci nejen na internetových serverech, ale také na sociálních sítích. Vše probíhá po domluvě s našimi klienty. 

6. Rezervační smlouvy.

Rezervační smlouva je smluvní závazek, že prodávající nemovitost prodá a kupujicí je koupí za předem dohodnutých podmínek. Veškeré náležitosti této smlouvy zajistí advokátní kancelář LEGAL ADVICE tak, aby došlo k úspěšnému prodeji a Vy byly chráněni.

7. Kupní smlouva a advokátní úschova.

Po podpisu rezervační smlouvy a zaplacení rezervačního poplatku přípravíme společně s právníkem z advokátní kanceláře LEGAL ADVICE další klíčové dokumenty celé transakce, to je kupní smlouva a advokátní úschova.

8. Katastr nemovitostí.

Jakmile bude připsána kompletní částka na účet u schovatele, zajistíme vložení všech dokumentů do katastru nemovitostí, s námi se opravdu nemusíte o nic starat. 

 

 

9. Předání nemovitosti. 

S předáním nemovitosti si nemustíe lámat hlavu, všechny dokumenty připravíme, schůzku domluvíme, od Vás budeme potřebovat pouze podpis. 

 

Kolik zaplatím? 

S provizí neděláme tajnosti, naše provize činní 3% + DPH v zákonné výši 21%.

Máte dotaz?

Zavolejte mi, velmi rád poradím. 🤓
Nebo někomu z mých kolegů. 💪
📞 602 409 045 nebo vyplňte formluář.

Domluvte se s námi na nezávazné schůzce.

*
*
*
fullname: