Vybrat správnou realitní kancelář opravdu není jednoduché.

Pokud již přemýšlíte a vybírate si realitní kanclář se kterou se chystáte spolupracovat. Dovolte nám abychom se Vám krátce představili a řekli Vám co získate se spoluprací s naší realitní kanceláří. 

Proč vybrat naši kancelář.

Pět důvodů proč si myslíme, že byste do toho měli jít s námi.

1. Zkušenosti.

Zaměřujeme se především na prodej a pronájem nemovitostí ve Středočeském kraji, okres Praha-východ ale ani Praha nám není cizí. Naše kancelář sídlí již 13 let v krásném měste Brandýs nad Labem, Masarykovo nám. 34, přímo v centru města. Denně kolem naší kanceláře proudí stovky lidí, a především známe naše okolí, s námi cenu své nemovitosti nepřestřelíte.  

2. Nadstandardní služby prodeje.

Věříme, že každá nemovitost si zaslouží maximální péči a tak jako jedna z mála realitních kanceláři připravujeme ke každé nemovitosti ať už se jedná o prodej nebo pronájem, profesionální fotografie, virtuální prohlídku a 3D plánek nemovitosti. Pokud Vás zajímá kompletní rozpis služeb pro prodávajíci klikněte na tento odkaz, pro pronajímatele na tento odkaz.

3. Postaráme o hladký průběh celé transakce.

Připravíme kupní a nájemní smlouvy, postaráme se o advokání úschovu, přepis nemovitosti na katastru nemovitostí a předání nemovitosti včetně přepisu energii na nové klienty. 

4. Inzerujeme všude tam, kde to má smysl.

Základem rychlého a efektivního prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je dobrý marketing. Vaše nemovitosti tak bude vidět na všech největších inzertních serverech v České republice. A dále nad rámec této inzerce využíváme všech dalších placených nástrojů tak, abychom Vaši nemovitost prodali, pronajali co nejrychleji a za co nejvyšší možnou tržní cenu. Toto nás odlišuje od většiny realitních kanceláří a makléřů v České republice.

5. Jsme rodinna realitní kancelář.

Na našich klientech a jejich potřebách nám opravdu záleží. Proto díky naši firemní struktuře můžeme přistupovat ke každému našemu klientovi zcela individuálně a s maximální péčí. 

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. 

 

*
*
*
*
*
*
*
email: phone: lname: fname: fullname: