První dny

První polovinu měsíce strávíte především vaším vzděláváním v realitní oblasti a přípravou na zkoušku odborné způsobilosti. Jakmile budete připraveni, je třeba složit zkoušku u některého z vybraných institutů.

Po úspěšně absolvované zkoušce si založíte vázanou živnost jako realitní makléř, pojistíte se a pak už hurá do světa nabírat své první klienty a prodávat nemovitosti.

S tím vším vám pomůžeme jak v rámci našeho finančního programu, tak i v rámci podpory kanceláře – s námi na to nejste sami.

Finanční program

Po úspěšném složení zkoušky odborné způsobilosti vám budeme financovat následující nutné potřeby k podnikání, jako jsou:

 

  • vizitky,
  • plachty,
  • účet za hovory,
  • váš základní marketing.

 

To vše jde na náš účet a v případě ukončení naší spolupráce si nenárokujeme úhradu za poskytnuté prostředky k podnikání.

Zkouška odborné způsobilosti je zpoplatněna, ale s jejím zaplacením si nemusíte lámat hlavu ihned. Po dohodě vám poskytneme finanční podporu a následně se po prvním úspěšném obchodu vyrovnáme. Nemusíte tak ihned čerpat z vlastních zdrojů.

Pro osobní marketing budete potřebovat portrétní fotografie. Fotografie uhradíme za vás a jakmile uzavřete první obchod, tak se vyrovnáme. Nemusíte tak ihned čerpat z vlastních zdrojů.

 

Zvolíme strategii náboru nemovitostí

Je spousta různých způsobů, jak nalézt klienta. My společně zvolíme ty, které vám budou vyhovovat nejvíce, a budeme vyhodnocovat ty, které vám fungují nejlépe. A toho se budeme držet.

 

Abychom nezapomněli na praktickou část

Mít znalosti o teorii je vždy skvělé a štěstí přeje připraveným, ale je potřeba si nábor a prodej nemovitosti osobně zažít. Proto budete ze začátku spolupracovat i s našimi makléři v terénu. Zúčastníte se prohlídek nemovitostí náboru s již zkušeným makléřem.

 

Prodeje budeme řešit společně

Jednou týdně se sejdeme a aktivně budeme řešit prodej vašich nemovitostí, nábory a co udělat pro to, abychom se posunuli směrem kupředu.

 


A jedna věta na závěr: S námi nemusíte přemýšlet, jak začít nebo jak se stát realitním makléřem, s námi prostě začnete :).