Kompletní nabídka služeb pro pronájem Vaší nemovitosti.

Rádi bychom Vám představili širokou škálu služeb, které Vám usnadní pronájem Vaší nemovitosti a zajistí maximální výnosy. S naším týmem zkušených profesionálů se specializujeme na pronájem různých typů nemovitostí, včetně bytů, rodinných domů, pozemků, kanceláří a skladových a výrobních hal.

1. Nezávazná konzultace a stanovení optimální ceny

Společně s Vámi provedeme důkladnou konzultaci Vaší nemovitosti a na základě našich znalostí trhu, aktuálních trendů a analýzy konkurence Vám doporučíme optimální cenu pronájmu. Budete mít jistotu, že Vaše nemovitost bude správně oceněna a přilákáte kvalitní nájemce.

​​​​​

 

2. Propagační strategie a moderní marketing

Vypracujeme pro Vás efektivní a cílenou propagační strategii, která využívá moderní marketingové kanály a technologie. Vytvoříme profesionální fotodokumentaci a videoprezentaci Vaší nemovitosti, které zvýší její atraktivitu a přilákají potenciální nájemce. Budeme propagovat Vaši nemovitost prostřednictvím online inzerce, sociálních médií, partnerských sítí a našich vlastních webových stránek.

 

3. Prohlídky nemovitosti a výběr spolehlivého nájemce

Organizujeme prohlídky Vaší nemovitosti s pečlivě vybranými potenciálními nájemci. Provedeme důkladné prověření zájemců, včetně jejich bonity, reference a předchozích pronájmů. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují vybrat pro Vás spolehlivého a kvalitního nájemce.

 

4. Smlouvy a administrativa

Sestavíme pro Vás komplexní nájemní smlouvu, která bude zohledňovat specifika Vaší nemovitosti a chránit Vaše zájmy. Pomůžeme Vám také s veškerou administrativou spojenou s pronájmem, včetně registrace u úřadů a evidence platby daní.

 

5. Servis a podpora

Po celou dobu pronájmu Vaší nemovitosti budeme Vám k dispozici pro rychlé řešení případných problémů nebo dotazů. Poskytneme Vám profesionální servis a poradenství ve všech oblastech pronájmu.

 

Máte dotaz?

Zavolejte nám na telefonní číslo +402 720 027 212 a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma. Uvidíte, jak efektivně a bezproblémově můžeme spravovat pronájem Vašeho majetku. Vaše spokojenost je naší prioritou!

Domluvte se s námi na nezávaznou konzultaci zdarma.

*
*
*
fname: email: fullname: