Hypotéční korzet povoluje.

Jsme realitní kancelář, která se vždy snaží přinést svým klientům ty nejaktuálnější informace o trhu s nemovitostmi a máme dobrou zprávu pro všechny zájemce o prodej nemovitostí se situace na trhu mění a prodej domů a bytů se opět stává o něco dostupnějším.

Hypoteční korzet povolil zájemcům o bydlení – stačí výrazně nižší příjem. Skvělé zprávy pro všechny, kteří uvažují o koupi vlastního bytu či domu. Prodej nemovitostí stává dostupnějším, a to díky uvolněním v oblasti hypotečních úvěrů a snížení požadovaných příjmů pro jejich získání.

Realitní trh je dlouhodobě ovlivňován různými ekonomickými faktory a mnohdy může být pro zájemce o koupi nemovitosti obtížné splnit požadavky na získání hypotečního úvěru. Avšak nedávné změny přinášejí nové možnosti pro ty, kteří se chtějí stát majiteli vlastního domova.

Dříve bylo běžné, že banky požadovaly vysoké příjmy, aby klienti mohli získat hypoteční úvěr. To často bránilo mladým rodinám nebo jednotlivcům s nižšími příjmy v dosažení jejich snu o vlastním bydlení. Novým opatřením se tyto požadavky výrazně snižují, což otevírá dveře pro širší okruh zájemců o prodej nemovitostí.

Pro realitní kanceláře to přináší nové příležitosti. Můžeme nabídnout našim klientům větší výběr nemovitostí a pomoci jim najít ideální domov, který odpovídá jejich potřebám a finanční situaci. Bez ohledu na to, zda hledají prostorný rodinný dům nebo útulný byt v centru města, nyní mají větší šanci svůj sen o vlastním bydlení uskutečnit.

Zájemci o koupi nemovitosti s nižšími příjmy mají nyní větší šanci na získání hypotečního úvěru a splnění svého snu o vlastním bydlení. Realitní kanceláře jako ta naše jsou připraveny pomoci zájemcům najít ideální domov, který odpovídá jejich představám a finanční situaci. Pokud uvažujete o prodeji domu či bytu, nyní je ten správný čas!