Rada při prodeji nemovitosti

Chcete-li zvýšit prodej Vaší nemovitosti, máme pro Vás pár rad, které jistě oceníte. Doporučujeme tyto rady nepodceňovat.

V první řadě byste před prohlídkou nemovitosti měli odstranit veškerý nepořádek, vykliďte všechny místnosti, umyjte zrcadla, okna, aby se do bytu/domu dostalo více světla, zbavte se veškerého zápachu, vykliďte garáž, případně ukliďte zahradu. Mít vše v pořádku je základem k prodeji nemovitosti, klient pak nabývá dojmu, že o nemovitost bylo či je pečováno. Vykazuje-li Váš dům či byt nějaké nedostatky, doporučujeme je opravit, budoucí klient (kupující) bude hledat všechny chyby. I kapající kohoutek nebo rozvrzané dveře jsou drobnosti, které však mohou mít zásadní vliv na skutečnost, že případný zájemce od koupi Vaší nemovitosti odstoupí.

Jak jsme již popsali výše, pokud tyto prosté rady dodržíte, docílíte tím toho, že klient nabude dobrého dojmu, že o nemovitost bylo pečováno, a zvýšíte tím šanci na její prodej. Vedle marketingu, inzerce a dalšího je i toto zapotřebí nezanedbat.

Tým Bleskové Reality